WE | Yeal Plet kreeg niet direct geld van Ricardo

The war on interpretations (woordspelletjes) ta on. Justitie ziet in Ricardo geen verdachte. Wat zijn rol wel is, wordt momenteel door de Landsrecherche onderzocht

Parlementslid Yael Plet heeft nooit geld aangeboden gekregen van Gilmar Ricardo.  Dat schrijft hij in een brief die vanochtend is verspreid in de media.

Gisteren viel justitie het huis van de zakenman in Mahaai binnen in verband met de omkoopaffaire waarbij ook Schotte en Cooper zouden zijn betrokken.

Justitie ziet in Ricardo geen verdachte. Wat zijn rol wel is, wordt onderzocht. De huiszoekingen vonden plaats op basis van de aangifte van Plet en gesprekken met hem en getuigenverklaringen.

Bron: Watchdog Elektoral

Comments

Er zijn 3 comments

  1. ciro b. cardose 7 apr. 2017 21.04

    GILMAR ???

  2. Brian S 7 apr. 2017 02.49

    Wie dan wel?

  3. Abraham Mossel 7 apr. 2017 00.55

    Het is allemaal Oké zullen we maar zeggen, geen vuiltje aan de lucht, de tijd zal het duren en het OM blijft gleuren!! via het Fragat?.