PFM | Niet ontvangen stemkaarten kunnen alsnog opgehaald worden

Stemmen kan vandaag tot 19:00 uur

Voor de verkiezingen van vandaag hebben ruim 4500 personen geen stemkaart ontvangen. Het Hoofdstembureau bericht dat C-post het niet gelukt is om op 1181 adressen de stemkaart af te leveren en legt uit dat er nog steeds een achterstand is in het adressensysteem op het eiland.

Daarnaast hebben 1195 personen geen straatnaam of huisnummer. Van 2147 personen is het onduidelijk waar ze wonen en of zij nog wel op Curacao wonen. Dit betekent niet dat deze personen niet kunnen stemmen want de stemkaarten kunnen alsnog opgehaald worden bij het bevolkingsregister van Kranshi.

Vanaf 18:00 uur kan zelfs nog in uitzonderlijke gevallen een duplicaat worden uitgegeven op het stembureau zelf. Er kan vanavond tot 19:00 uur gestemd worden.

Bron: ParadiseFM

Comments

Er zijn 1 comments

  1. Enri 28 apr. 2017 23.33

    Ongelooflijk Curaçao is 40 km² als die tijd die jullie hadden was niet genoeg en jullie wachten tot op de laatste dag om dit bekend te maken.

    Dit ruikt naar corruptie.