DolfijnFM | Gerrit Schotte in gevangenistenue naar de rechtbank

De gevangenisdirectie wil de leider van de MFK gewoon in gevangenistenue naar de rechtbank laten brengen | Jeu Olimpio

Gerrit Schotte wil in gewone kleren naar de rechtbank. Vrijdag dient een civiele zaak over de rol van de Italiaanse justitie in zijn veroordeling voor ambtelijke corruptie en witwassen.

De gevangenisdirectie brengt de leider van de MFK gewoon in gevangenistenue naar de rechtbank. Volgens Charles Cooper is dat in strijd met de rechten van gevangenen.

Bron: DolfijnFM

Comments

Er zijn 7 comments

  1. EAJ 15 jan. 2019 23.03

    Hij moet niet zeuren. Hij hoort naast GS in de cel!!

  2. Abraham Mossel 15 jan. 2019 20.20

    Even voor de duidelijkheid corrupte Charles Cooper, een gevangene heeft bijna geen rechten, wat hij wel heeft is één nummer meer niet, wen er maar aan, al zal dat super moeilijk zijn voor jou en je billen maat Gerrit de Raaf.

  3. Trots op Curaçao 15 jan. 2019 19.57

    Hoop dat hij wel zijn zeepje gebruikt. Dan lopen ze zo leuk.....

  4. Cornelis 15 jan. 2019 18.53

    Cooper heeft zich nooit druk gemaakt over de gevangenis kleding die gedetineerden dragen wanneer zij, met kettingen aan hun polsen en voeten, de trap van het gerechtsgebouw op strompelen en de aanwezige vakantiegangers dit van dichtbij kunnen fotograferen. Mooi oranje is echt niet lelijk.

  5. Trui 15 jan. 2019 18.40

    Ka niet wachten op de foto's van Schotte in Bon Futuro kostuum, gemaakt door zijn kontenlikker Ramsay Soemanta.

  6. Piet 15 jan. 2019 18.27

    Cooper is de grootste schoft die er op deze aardkloot rondloopt.
    Wat denk die moordenaar van een Schotte nu? dat hij wat te vertellen heeft.
    Die tijd is voorbij. ????

  7. Brian S 15 jan. 2019 18.20

    Volgens Charles Cooper is dat in strijd met de rechten van gevangenen.

    Van de woorden van Charles 'Corupshon' Cooper zullen we wakker van liggen