DolfijnFM | Geen begrip voor hoge zorgkosten op Aruba door het college CAft

Namens de Nederlandse regering blijft het college aandringen op vergaande bezuinigingen

Het college Aruba financieel toezicht (CAft) heeft geen enkel begrip voor de hoge kosten die de coronacrisis met zich meebrengt voor de zorg op Aruba.

Namens de Nederlandse regering blijft het college aandringen op vergaande bezuinigingen, terwijl het ziekenhuis vol ligt, er aanvullend personeel uit het buitenland wordt ingehuurd en patiënten noodgedwongen worden overgevlogen naar Colombia voor 100.000 florin per persoon.

Bron: DolfijnFM

Comments

Er zijn 2 comments

  1. Djaka 7 sep. 2021 09.59

    Niet om het een of ander , ook hier kunnen ze creatief boekhouden .

  2. Nick 7 sep. 2021 02.42

    Hoge kosten door corona voor de zorg? Elke toerist moet $30.00 extra voor een (verplichte) verzekering betalen voor aankomst.
    Bij 50.000 toeristen per maand is dat effe $1.500.000,-
    Kan iemand mij uitlegen waar dit geld naar toe gaat?
    Dan terug moet je weer testen voor ongeveer $50.00 dus weer komt er $2.500.000,- in het laadtje. Totaal $4.000.000.- per maand aan "extra" inkomsten en wat zijn de extra uitgaven per maand?????