CuracaoNieuws | College adviseert aanwijzing voor Aruba

Persbureau Curacao

Het College Aruba financieel toezicht

Oranjestad – Er hangt Aruba een aanwijzing boven het hoofd. Het College Aruba financieel toezicht heeft de Rijksministerraad daartoe geadviseerd.

De regering van Evelyn Wever-Croes voldoet aan de financiële normen voor 2019. Maar het college is niet overtuigd dat de fiscale hervormingen resultaat opleveren. Bovendien zijn er nog steeds teveel ambtenaren in dienst, terwijl die kosten nu echt omlaag moeten.

Bron: CuracaoNieuws

Comments

Er zijn 2 comments

  1. Lionfish 27 sep. 2019 01.39

    Tja, blijkbaar lukt t niet om locaal integere vertegenwoordigers te vinden.

  2. ericlapas 26 sep. 2019 18.27

    Het lijkt alsof de samenstelling van het cft altijd wisselt, soms staan 3 blanke mannen dan weer twee blanke mannen en een blanke vrouw op de foto.

    Volgens mij is de bedoeling dat elk eiland één vertegenwoordiger heeft en daar wringt de schoen een beetje. Hoe kan het dat de vertegenwoordiger van Curaçao tevens consultant van Ruggenaath en Gijsbertha is?

    Gaat hij daarna met een andere pet op meestemmen met maatregelen tegen zijn eigen adviezen?