CuracaoNieuws | Bestuursgebouw krijgt eindelijk een bestemming

Door Persbureau Curacao

Wanneer Onderwijs kan verhuizen is nog niet bekend | Persbureau Curacao

Het oude vervallen bestuursgebouw aan Concordiastraat krijgt weer een functie. Het ministerie van Onderwijs trekt er in. Althans, zodra de renovatie van het oude gebouw is voltooid.

Het huidige ministerie is nu nog verdeeld over verschillende locaties in de stad. Wanneer Onderwijs kan verhuizen is nog niet bekend.

Bron: CuracaoNieuws

Comments

Er zijn 6 comments

  1. Brian S 25 apr. 2018 03.37

    @Joep, Maak je geen zorgen. Ze zullen wel huurcontracten (die 3 keer de normale huurprijs zijn) voor een periode van 10 jaar hebben afgesloten. Zal gewoon worden doorbetaald.

  2. Joep Meloen 25 apr. 2018 02.06

    Ik mag toch hopen dat de huidige panden ook gewoon gehuurd blijven, want het kan toch niet zo zijn dat de vriendjes van de dames en heren politici straks geen huur meer ontvangen.
    En zo huurt de overheid steeds meer panden die vervolgens leeg blijven staan.............maar waarvoor wel iedere maand huur mag worden betaald.

  3. Brian S 25 apr. 2018 01.11

    Sinds 2010.. Toen ging het zooitje naar Fort Amsterdam

  4. Djaka 25 apr. 2018 00.13

    Hoelang stond deze gebouw leeg ?

  5. wladimiro matos 24 apr. 2018 23.44

    Het spookt in dat gebouw!

  6. Trui 24 apr. 2018 22.42

    Da's de straat oversteken en de minister zit aan een haar biertje!