
Het was flink moddergooien bij de Statenvergadering gisteren, waarbij de oppositie niet aanwezig was. MFK-leider Gerrit Schotte (foto) beschuldigde de PAR van het kopen van stemmen en die beschuldiging kwam enkele keren terug in de vergadering.
Terwijl Schotte het nog had over ‘een ondernemer aan de Schottegatweg Noord’, noemde minister Gilmar ‘Pik’ Pisas als eerste de naam Gois. Er zou ook duizend gulden geboden worden door de PAR, met name aan kiezers op Bándabou. KdnT-leider Amparo dos Santos werd door voorzitter Thodé tot de orde geroepen toen hij politieke tegenstanders, met name oud-voorzitter Davelaar, een corrupt geboren politicus noemde.
Bron: ParadiseFM
Uw shiftknopje blijft hangen
Ach, zoals de waard is, vertrouwd hij zijn gasten…
Die vogel is gewoon teveel in het news, een typische reactie op de ander.
Deze man is veroordeeld en mag zich 5 jaar niet met de politiek bemoeien, hij is weliswaar in hoger beroep tegen het vonnis gegaan ,dat neemt niet weg dat hij zich dus niet aan zijn veroordeling houdt, dus mijns inzien kan dit verzwarend werken in zijn hoger beroep. Het verbaasd me dat zijn Hollandse advocaat hierin niet te hoeren is , die dus het zwarte geld van dit gespuis netjes wit wast.
Grita -Zoendra-Akusa kwantu bo ke SCHOFTE -nos lo hura ku nos ta bai enkarsela bo pa hoooopi anja -no 3 so .
Hui bo no por Hui mas -n os lo hanja bo rond mundu.
E KAKALAKA BLANKU A PAPIA – TA TEMPU PA TRAPE SPLASHHHHH
Stemmen kopen het kan verkeren,eigenlijk moet je G.Schotte gewoon negeren die zwijn veegt zich graag aan een schone muur.
Gerrit is wel de expert in het kopen van stemmen
Wat verlagen deze politici zich zelf, om zo dom te gaan discuseren (met stront gooien) terwijl die hond ( oppositie) niet in de zaal aanwezig is, die hond is druk bezig om het land Curacao te redden van de onder gang, zij zijn aan het voorbereiden hoe het land zo snel mogelijk weer op de reel te krijgen, geloof mij maar, er komen straks nog een paar lijken uit de kast vallen die echt niet meer tot leven kunnen worden geroepen, Geerit heeft als nog de kas aardig leeg kunnen stelen met zijn club van 12.