
De prijzen in augustus van brandstof, water en stroom zijn bekend. Per 1 augustus, aanstaande dinsdag, daalt het tarief van benzine met ruim 7 cent per liter.
Nu moet afgerond 1,67 gulden worden betaald, dat wordt ruim 1,59. De prijs van diesel gaat een fractie omlaag, afgerond blijft de prijs 1,06. Opnieuw geldt voor kookgas hetzelfde tarief: 40 gulden voor de inhoud van een grote cylinder, 8 gulden voor een bommetje.
De nieuwe tarieven van water en stroom gaan ook op 1 augustus in. Wat het basistarief van electriciteit betreft dat blijft afgerond op 0,47 gulden; alleen in tienden centen zakt de prijs iets.
Water wordt duurder: in het basistarief tot 9 kuub moet nu 7,04 gulden per kuub worden betaald, dat wordt per aanstaande dinsdag 7,37, een verhoging dus een verhoging van 33 cent.
Bron: ParadiseFM