PBC | Tekort aan ziekenhuispersoneel

Persbureau Curacao

De druk op de zorg is daardoor aan het toenemen.

WILLEMSTAD – Het Curaçao Medical Center kampt met een groot tekort aan personeel. Dit komt door de stijging van het aantal coronapatiënten in het ziekenhuis, maar ook door de uitval van personeel dat zelf ziek is geworden.

De druk op de zorg is daardoor aan het toenemen. De komende tijd zal worden gekeken naar eventuele mogelijkheden op te schalen binnen het CMC. Daarbij kan het zijn dat er weer zorgpersoneel uit Nederland of Amerika zal worden ingevlogen.

Bron: Persbureau Curacao

Comments

Er zijn 10 comments

  1. Knoek-koe 26 dec. 2021 03.11

    Pik Pisas! Welk plan wordt er nu uit de kast getrokken? Misschien kunnen de 300+ nutteloze f&f die je in het topzware overheidsapparaat hebt gepropt soelaas bieden!

    Of de schoonheidsspecialiste en haar echtgenoot van het curhuis

    Pisas sí ta traha ha haa haa haaa !!!

  2. Curacao revisited 25 dec. 2021 20.08

    gelukkig is er op de salarissen de Betrian en Martina niet gekort

  3. Kaat 25 dec. 2021 19.04

    Ben echt begaan met het zorgpersoneel.

  4. Djaka 25 dec. 2021 19.04

    Tja was te verwachten , pero ja nos mes por .

  5. William 25 dec. 2021 18.41

    @Joop v V
    Inmiddels zijn we vandaag de 1.195 gepasseerd. Met dank aan de antivaxxers uiteraard.

  6. Joop van Velzen 25 dec. 2021 17.25

    Nieuws tv NL 10 minuten geleden, Curacrim 965 mensen besmet met curacacrim onicrim, gaat de goeie kant op Pik met doktertje spelen, en NL moet weer in de tas. Tip aan Rutte laat deze makamba haters eerst beginnen met terug betalen aan de Nederlandse belastingbetaler, zo niet geen gulden daar meer heen voor prikken, laat holle bolle Gijs maar zijn plan B uit zijn geheime kluis trekken waar niks nada nopes in zit.

  7. Dvma 25 dec. 2021 16.48

    De eerste investering van Nederland is al weer onderweg dmv boosters.

  8. gerrit 25 dec. 2021 16.38

    Personeel invliegen. Moet Nederland wel even de portemonnee willen trekken. Zullen ze vast wel doen omdat het uitsluitend het welzijn en gezondheid van de inwoners van ons "autonome"land betreft. Hetzelfde als met de boosterprik.

  9. Lamoenchi 25 dec. 2021 16.03

    Deze reactie is verwijderd wegens strijd met de regels

  10. Ave Struss 25 dec. 2021 15.53

    Bisa tur hende ku tin Omikron/Covid keda kas.