PBC | Europese Unie gaat sancties tegen Venezuela instellen

Maandag is het officiële besluit van de EU. Of dat ook gevolgen heeft voor Aruba, Curaçao en Bonaire is nog niet duidelijk | Persbureau Curacao

De Europese Unie gaat sancties instellen tegen Venezuela. President Maduro zou serieus met de oppositie moeten praten, politieke gevangenen vrijlaten en humanitaire hulp toelaten.

Om te beginnen komt er een wapenembargo en waarschijnlijk ook een embargo tegen elektronica waarmee het regime van Maduro de oppositie kan onderdrukken.

Maandag is het officiële besluit van de EU. Of dat ook gevolgen heeft voor Aruba, Curaçao en Bonaire is nog niet duidelijk.

Bron: Persbureau Curacao

Comments

Er zijn 1 comments

  1. Abraham Mossel 10 nov. 2017 02.08

    De curacaose cq venezuelaanse vazalen en trollen, Gerrit de Raaf? en Cova ? incl aanhangers? zoals de clubjes van de PS/MFK/KFO/ kunnen zig weer gaan beraden wat voor actie's te onder nemen tegen hun grote vijand de macamba, peppie? & kokkie ?staan al in de start blokken met hun uitdeel protestborden.