PBC | Bon Bini-films van Jandino passeren anderhalf miljoen bezoekers in Nederland

Persbureau Curacao

De meet & greet met Jandino begint om acht uur in de VIP-zaal en 20.30 in de gewone zaal in The Movies in Otrobanda.

De Bon Bini-filmreeks van komiek Jandino Asporaat heeft in totaal anderhalf miljoen bezoekers getrokken. Het is daarmee een van de meest succesvolle Nederlandse filmreeksen van de afgelopen decennia.

Op dit moment trekt het derde deel, Judeska in da House, volle zalen in Nederland en België, maar ook op Aruba, Bonaire en Curaçao.

Op dat laatste eiland is er dinsdagavond een meet & greet met Jandino in de VIP-zaal van The Movies in Otrobanda.

Bron: Persbureau Curacao

Comments

Er zijn 1 comments

  1. ericlapas 20 jun. 2021 16.56

    Op zich wel triest dat in deze tijd nog steeds een neger zijn eigen ras belachelijk moet maken, ter vermaak van een ander ras. Het zal Jandino wel aan zijn reet roesten, als de kassa maar blijft rinkelen.