CuracaoNieuws | Insel Air betaalt salarissen januari gewoon uit

Persbureau Curacao

Bewindvoerder van Insel Air International Rogier van den Heuvel | Chronicle

Insel Air betaalt de salarissen aan haar personeel deze maand gewoon uit. De bewindvoerder heeft daarover een akkoord bereikt met een nieuwe partij.

Die overweegt ook de verplichtingen uit het schuldenakkoord en verdere reorganisatie bij Insel te financieren. Wie die partij is, wil de bewindvoerder nog niet zeggen. Er wordt niet meer onderhandeld met InterCaribbean. De juridische procedures, waarbij dwangsommen zijn gemoeid gaan wel gewoon door.

Bron: CuracaoNieuws

Comments

Er zijn 5 comments

  1. Wim1 31 jan. 2019 22.44

    En ons 32 miljoen belastinggeld dan?

  2. Wim 31 jan. 2019 22.24

    Kareltje Frielink kan minimaal een eind maken aan de tragikomedie van Insel Air waar alleen Rogier van de Heuvel nog (flink) aan het verdienen is.

    Kareltje Frielink kan daarnaast inzien dat hij schromelijk gefaald heeft als commissaris en dat Joep Meloen op dit forum zich een betere onbezoldigde commissaris van Insel Air heeft getoond dan Kareltje Frielink die er wel voor betaald kreeg.

  3. Joep Meloen 31 jan. 2019 20.56

    Het zal toch niet zo zijn dat de girobank, Korpodeko of APNA weer geld in Insel steken ?

    Dan wordt het wellicht tijd voor de aandeelhouders en pensioen gerechtigden om naar de rechter te stappen en deze onzin stop te zetten. Insel is definitief failliet, Rogier probeert het, vanwege 'uurtje factuurtje' zo lang mogelijk te redden, maar we moeten ophouden met deze onzin.

  4. LaStiwz 31 jan. 2019 10.32

    @Wim: wat kan Kareltje daar nu dan nog aan doen volgens jou?

  5. Wim 31 jan. 2019 03.19

    Die partij moet de Capriles kliniek zijn, want je moet idioot zijn om nog 1 cent in Insel te steken.

    Je moet ook idioot zijn om nog met Insel te vliegen.

    En Jeroen van de Heuvel, hij declareerde voort.

    En Kareltje Frielink zag dat het goed was.