CuracaoNieuws | Braziliaanse marine op Curaçao

Persbureau Curacao

Opnieuw is er gelegenheid voor het publiek om het schip te bezoeken

De Braziliaanse marine is op tour langs de kust van Zuid-Amerika tot aan de Caribische eilanden. Vandaag komen ze aan op Curaçao.

De 128 militairen aan boord zijn al op bezoek geweest in Frans Guyana. Suriname, Guyana en Trinidad en Tobago.

Zaterdag, Koningsdag, houdt het schip Open Dag en kun je een kijkje nemen vanaf 9 uur ’s ochtends tot 2 uur ’s middags op de Westwerf.

Bron: CuracaoNieuws

Comments

Er zijn 2 comments

  1. Joep Meloen 26 apr. 2019 11.52

    @ Ericlapas

    Hoop dat jouw post enigzins ironisch was bedoeld. Het is namelijk heel normaal dat landen, waarmee we een vriendschapsrelatie mee hebben, beleefdheidsbezoeken aan ons brengen. Wij doen omgekeerd hetzelfde.

  2. ericlapas 26 apr. 2019 04.24

    Het lijkt alsof niemand dit land regeert, eerst de Amerikanen hier die willen oefenen dan de Nederlanders die bezig zijn met de vrijwilligerskorps aan het oefenen, de Curaçaose militia die met speelgoed geweren door Punda marcheerden en nu een Braziliaans marineschip.

    Hoe lang kan Maduro dit lijdzaam blijven toekijken, zonder aan te vallen?