Curacao.nu | Staatssecretaris Raymond Knops bezoekt Curaçao

Persbureau Curacao

Het bezoek staat in het teken van de door Nederland gegeven coronahulp.

Staatssecretaris Raymond Knops van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties brengt volgende week een werkbezoek aan Curaçao en Bonaire.

Op Curaçao staan gesprekken gepland met onder andere de Gouverneur en minister-president Eugene Rhuggenaath op de agenda. Het bezoek staat in het teken van de door Nederland gegeven coronahulp.

Op Bonaire heeft Knops gesprekken met de leden van het Bestuurscollege en de Eilandsraad.

Bron: Curacao.nu

Comments

Er zijn 6 comments

  1. Kaat 27 aug. 2020 18.28

    Zou Knops weten wat die gore rojer kdnt op fb gepost heeft betreffende onze MP.

  2. Trui 27 aug. 2020 03.04

    Laat hem kennismaken met de lolo van Soto, Pik Pisas, het viswijf van Boca Sami, Jacinta Constantia, Menki 'Moe' Rojer, dj Doran en 175 kilo Ampere Dos Santos.

    En vooruit, doe de Ackerman verkoopster Marilyn Mozes er ook nog maar bij, inclusief gordijn over de schouder.

    Dan weten we zeker dat CHE er absoluut gaat komen.

  3. Abraham Mossel 26 aug. 2020 22.20

    het curacrim Parlement wat bestaat uit een stelletje lui aards en beroeps aasgieren, zijn nu al een het uitrekenen wat zij aan en hoeveel $$$$$$$$$$$$$ hulp moeten vragen, 20 % voor het volk en 80 % voor de ambtenaren en regering.

  4. William 26 aug. 2020 21.42

    Knops zal wel met de hakbijl komen, lol.
    Niet akkoord geen cent, behalve voor nood. Knops hou vast my man.

  5. gerrit 26 aug. 2020 21.04

    Knops komt onze mp de Hervormingsentiteit (CHE) en overige voorwaarden voor de derde trance voorlezen en neemt als cadeau het boek "de sprookjes van Grimm," een rekenmachientje en woordenboek Nederlands/Papiaments mee.

  6. Hoezo 26 aug. 2020 19.09

    Op de agenda staat: reden verplichte salaris verhoging ministers en parlementsleden?