
Marvelyne Wiels heeft gedreigd het voormalige Curaçaohuis aan de Badhuisweg 175 in brand te steken. Dat meldt de correspondent van het Antilliaans Dagblad. De net afgezwaaide gevolmachtigde minister deed het dreigement tegenover de
vier krakers die nu in het pand wonen. Voor het ontruimen van een kraakpand is een gerechtelijk bevel nodig. Die heeft Wiels niet. Voorlopig blijven de krakers gewoon zitten. Den Haag vereist overigens dat leegstand gemeld wordt. Dat is waarschijnlijk ook niet gebeurd.
Bron: Persbureau Curacao
tip voor de krakers doe aangifte van doods bedreiging en dat deze vazal en fraudeur zelf het pand onbewoonbaar heeft verklaard, je kan er in blijven zitten zolang er door de rechter word gezegt dat het pand tegen de vlakte moet, dus af breken die hap?
!!!
Krakers, aub direct Aangifte doen wegens bedreiging tot moord !
Als ze deze foto van zichzelf nu in dat oude pand had gehangen, met ‘hier waak ik’, had noch mens noch dier daar ooit binnen durven gaan. :-)
Demonisch die foto. Eng zelfs. Kan zij nu – dankzij de people’s party – van het door de belastingbetaler opgehoeste wachtgeld verder genieten?