
De 73-jarige Armand Griffith is nog steeds vermist. Dat bevestigt de politie en Defensie.
De man ging zaterdagochtend wandelen in het natuurgebied bij Willibrordus (Rif St. Marie) waar hij bekend was. Enkele uren daarna belde hij een familielid dat hij de weg kwijt was en zijn water bijna op was.
Daarna werd het contact verbroken. Via GPS is zijn locatie niet te achterhalen: waarschijnlijk, omdat er niet genoeg zendmasten in de buurt staan.
Gisteren is er met een groep mensen, defensie en de politie al gezocht naar de man, maar helaas zonder resultaat. De zoektocht is vandaag verdergegaan.
Bron: ParadiseFM
Het is een relatief klein gebied dus als veel mensen gaan zoeken.
Opvallend dat zijn telefoon het ineens niet meer doet. Beste is dan om een heuvel te beklimmen
Beste ***,
Beseft u wel dat de dierbaren van deze meneer in een nachtmerrie zijn beland en met alles wat in hen zit, hun geliefde echtgenoot, vader, opa en ga zo maar door, alleen maar goed en wel terug willen vinden?
Uw laatste opmerkingen vind ik dan ook ongepast en respectloos.
Ik hoop van harte dat ze meneer Griffith snel zullen vinden en terug kunnen brengen naar zijn dierbaren.
Het zou zomaar kunnen dat die mijnheer misschien een vorm van dementie heeft.
Misschien verward Otto sensoren met warmtebeeldcamera’s waarbij je levende wezens en dingen laat zien die warmte uitstralen. Ik denk eigenlijk niet dat de KPC deze heeft. Maar ik kan me vergissen.
Deze reactie is verwijderd wegens strijd met de regels
Kunnen ze niet net Warmte sensoren zoeken naar Armand Griffith zoeken. Zet aub alles en iedereen in om hem te vinden. Nu of nooit! Een mensenleven is belangrijker dan al dat corona gedoe.
Met vriendelijke groet
Otto Roumimper