
Een kinderopvang in de wijk Montaña Abou is vanmiddag door de politie gesloten. In de woning werden kinderen na schooltijd opgevangen.
Maar volgens de Extra was het huis helemaal niet hiervoor ingericht. Daarnaast was het in de woning erg vies en was het ook niet veilig voor kinderen. Op sociale media hebben al veel mensen gereageerd op het artikel. Ze begrijpen niet dat ouders hun kinderen naar zo’n plek brengen.
Volgens anderen zijn reguliere crèches te duur en gaan mensen daarom naar dergelijke illegale opvanghuizen.
Bron: ParadiseFM
Ze begrijpen niet dat ouders hun kinderen naar zo’n plek brengen.
Dat zullen mensen zijn die geen andere keuze hebben. We zijn niet allemaal Capriles of Lasten.
Visie is een moeilijk woord en zeker als we mensen hebben met een verstand van een garnaal .
Iedereen kan minister worden op curacao .
Dus komt het ooit nog goed met nos dushi korsou .
Want vergeet het niet , cu nos mes por .
“Reguliere crèches te duur”, hoe is dat in hemelsnaam mogelijk? Crèches en kinderopvang moeten gratis zijn want hoe kunnen we anders garanderen dat kinderen gelijke kansen krijgen? Er zijn genoeg landen waar kinderen al vanaf hun derde jaar al naar school moeten.
Helaas hoor ik geen enkele politieke partij over crèches en kinderopvang, maar ze hebben het allemaal over beter onderwijs zonder te weten hoe ze dat moet.
De huidige minister van onderwijs is ook een randdebiel de man heeft totaal geen enkele visie voor het onderwijs. Nogmaals het moet vanaf de eerste levensjaren beginnen en daar kunnen crèches een belangrijke rol bij spelen.