
Guus Hiddink heeft dinsdag zijn eerste selectie als bondscoach van Curaçao bekendgemaakt. Zoals aangekondigd zit Vurnon Anita nu in de selectie.
Eerder kwam hij uit voor Oranje. Verder kent 24-koppige selectie van Hiddink veel bekende gezichten, zoals Eloy Room, Cuco Martina, Juninho Bacuna, Charlison Benschop en Jarchinio Antonia. Curaçao speelt de komende interlandperiode twee wedstrijden in de WK-kwalificatie.
Op vrijdag 26 maart is Saint Vincent en de Grenadines de tegenstander. Twee dagen later, op zondag 28 maart, neemt Curaçao het op tegen Cuba.
Bron: ParadiseFM
Ik hoop dat er straks geen bolletjes in de voetbal zitten, maaaar … je weet het nooit met onze toppers
Liedje voor Guus Dagobert Duck $$ . Guus ga naar hus want de koeien staan op springen. Het curacrim elftal wint geen een (1) wedstrijd onder deze ouwe zak.
Guus Hiddink zal wel 30 miljoen op de bank hebben maar toch wilt de man nog een keer op het graf van 6500 gastarbeiders voor de camera’s gaan juichen. Walgelijk!!!
Geen wereld toppers