
Volgens minister Zita Jesus-Leito is er geld vrijgekomen om rooien te kunnen schoonmaken. Ook is er geld beschikbaar als er noodherstel moet worden gepleegd aan vervallen panden in de binnenstad.
Daarover heeft de minister van Verkeer, Vervoer en Ruimtelijke Planning afspraken gemaakt met minister van Financiën van Kenneth Gijsbertha. Vanwege de coronacrisis waren alle uitgaven eigenlijk bevroren, zo zegt ze.
Maar er is nu toch een manier gevonden om aan de nodige fondsen te komen. Dat heeft Jesus-Leito aan de Amigoe gemeld.
Volgens haar hoeft de bevolking zich geen zorgen te maken. Door de hevige regenval van de afgelopen dagen is het schoonmaken van de rooien weer extra dringend geworden. Verschillende huizen in Otrobanda en Punda zijn daarnaast ingestort door de hevige regenval. De kans bestaat dat meer panden zullen afbrokkelen. De minister benadrukt dat het de taak van de eigenaren is om de huizen in goede staat te houden. Maar als er gevaar voor de bevolking dreigt, grijpt de overheid in.
Bron: ParadiseFM
Het illegale bouwwerk bij Knip zal ook worden afgebroken.. maar wie betaald alles?
Zita Jesus Leitu.
Over privilige gesproken.
Jaar in jaar uit blunderen, Ministerschap na Ministerschap abominabel presteren.
En overal mee wegkomen.
Wanneer wordt deze vrouw hoofdelijk aansprakelijk gesteld voor alle wanbestuur en wanprestatie.
Is dit wat ze noemen ‘Black privilege’?
Het enorme begrotingstekort wordt door Cleopa even super snel naar een paar honderd miljoen gezet, niet te geloven dit.
Boekhouden is vast nooit zijn sterkste vak geweest
https://antilliaansdagblad.com/nieuws-menu/22715-man-fractie-echte-tekort-is-veel-lager
Zita Jesus is de schaamte allang voorbij.
Mosterd naar de maaltijd beleid, zoals al 50 jaar!
En dat pretendeert autonoom te handelen?
Deze figuren laten jou verrotten in tijden van nood. Dat is wel gebleken tijdens de Covid.
Ik lach me dood nu je DOW overal met rooien aan de slag ziet, al die drogd maanden had dat veel makkelijker gekund.
Zita schaam je diep.
Plaatsvervangende schaamte….
Echt Curacrim slimheid, als het kalf is verzopen dempen ze de sloot, in dit geval maken ze hem schoon ! omdat er weer volop familie en vriendje’s worden geholpen aan en met zakken vullen rij
Paard achter de wagen, zoals gewoonlijk.