
Er zijn drie mensen aangehouden wegens brandstichting. Dat meldt de politie. De laatste twee dagen vinden op het eiland verschillende demonstraties plaats van mensen die niet blij zijn met de gang van zaken op het eiland.
Ze willen dat de regering naar huis wordt gestuurd. Op diverse plekken is brandgesticht. Hiervoor heeft politie een 16-jarige jongen en twee mannen van 22 en 23 aangehouden.
Bron: ParadiseFM
Ai ai Mevrouw Iris…. U bent hier aan het verkeerde adres. Er kopen hier een paar rond die U van enkel en alleen Fake News zullen voorzien.
Mevrouw: het is niet anders dan in Nederland, waar er ook demonstraties plaatsvinden, ondanks de Nederlandse regering.
Maar hier op KKC zullen een aantal azijnpissers U vertellen dat het hier moord en brand is, dat Nederlanders en hun gelijkdenkenden hier over straat gesleurd worden, uw dochters verkracht worden, uw echtgenoten in elkaar worden geslagen, etc etc…
Het is NIET waar Mevrouw.
Sfeerkwekerij!!!!! Het is pertinent niet waar!!!!
Even een vraagje.
Mijn man en ik wonen in Nederland. Zonet kreeg ik van hem te horen dat er opstanden zijn uitgebroken op Curacao. Ik heb het nieuws niet gevolgd maar hij zei het op een manier dat hij me de stuipen op het lijf jaagde omdat hij heel bezorgd is voor mijn familie en vrienden op Curacao.
Later heb ik begrepen dat het om demonstraties gaan zoals in bovenstaand artikel vermeld.
Tot overmaat van ramp is het ondanks dat het luchtruim weer open is, het toch een heel gedoe is om van Nederland naar Curacao te vliegen en vice versa i.v.m. corona.
Kan iemand me misschien informeren wat de inschatting is van de huidige situatie op het eiland en hoe nu verder?
Alvast bedankt voor de adviezen en tips!
Ik zag toch echt wat meer oproer kraaiers op de brug staan die fikkie stokte, is die met zijn grote bek ook op gepakt of mag die nog gewoon bij de toko zitten rum te zuipen aan de flessen die hij van Erol Cova en Cooper cq Pik Pisas heeft gekregen!.