
Gisteren stelde Inter-Assure directeur Justus van der Lubbe nog dat de regels voor goed bestuur binnen de centrale bank zelf scherper moeten | ANP
De centrale bank heeft onlangs een nieuwe code voor goed bestuur opgesteld. In de code zijn maatregelen opgenomen om fraude en corruptie te voorkomen en op te sporen. Ook worden consumentenrechten beter beschermd.
Als toezichthouder op de financiële sector ziet de centrale bank goed bestuur als voorwaarde voor een gezonde financiële sector. Belanghebbenden mochten eind vorig jaar commentaar leveren op het concept. De komende maanden gaat de centrale bank hierover verder in gesprek met de sector.
Gisteren stelde Inter-Assure directeur Justus van der Lubbe nog dat de regels voor goed bestuur binnen de centrale bank scherper moeten.
Bron: ParadiseFM
De hele discussie moet zijn… Goed bestuur op Curacao.
Met 2 van de 10 regels zouden we het allemaal moeten kunnen.
Gij zult niet stelen en de belangrijkste is niet liegen.
ja… toch zijn er kilometers wetboeken vol met regels.
Dat komt omdat ze beweren, niet te liegen, dat ze niet weten of vinden dat ze stelen.
Dat de door de politiek neergezette en aangestuurde bestuurders betere regels nodig zouden moeten hebben om hun functioneren te verbeteren zegt alles.
Toch.
“Gisteren stelde Inter-Assure directeur Justus van der Lubbe nog dat de regels voor goed bestuur binnen de centrale bank scherper moeten.”
kan CBCS niet eerst zijn eigen zaakjes op orde krijgen?