PFM | Botika’s stoppen met leveren incontinentiemateriaal

Botika’s stoppen met leveren incontinentiemateriaal Botika’s stoppen met leveren incontinentiemateriaal

Vanaf morgen stoppen botika’s met de levering van incontinentiemateriaal zoals pampers, luiers, inlegkruisjes en onderleggers. De Sociale Verzekeringsbank vergoedt de kosten die worden gemaakt bij de inkoop en aflevering door de botika’s niet langer en daarom is het volgens de Vereniging van Apothekers en Apotheekeigenaren niet langer mogelijk om door te gaan met leveren van het materiaal. Dat schrijft het Antilliaans Dagblad.

Bron: ParadiseFM

Comments

Er zijn 3 comments

  1. Bartje 1 apr. 2015 01.27

    Wat er ook speelt op Curacao: laat het de kinderen zijn !
    Voor de rest is het een groot zooitje.......
    Het enige wat hier in 1 x goed gaat is, dat het altijd fout gaat :(

  2. rioter 31 mrt. 2015 21.41

    Regering / overheid en ook de botika's, jullie zijn meer dan walgelijk om dit probleem over de hoofden van de mensen met incontentieproblemen uit te vechten !!! Dit geeft blijk van geen enkel respect tonen / medemenselijkheid. Een triest dieptepunt in de beschaving van dit eiland!

  3. Fran 31 mrt. 2015 21.35

    Toen de Spanjaarden onze eilanden "Las Isla(s) Inútiles" verklaarden, was er toendertijd nog geen SVB. Met de SVB van na 2010 zijn we er erger aan toe. We hebben nu te maken met Gente Inútil!