ParadiseFM | Lab-personeel wil duidelijkheid

Volgens Financieel Directeur Elvis Thode is de betaling van SVB aan de pensioenverzekeraar niet meteen helemaal goed gegaan, maar is het geld wel onderweg | Foto Ad Nuis/HH

Personeel van het Sehos heeft vandaag weer het werk neergelegd. Ze willen duidelijkheid over hun pensioengelden.

Twee weken geleden werd beloofd dat de achterstallige betalingen meteen zouden worden gedaan, maar dit is niet zichtbaar gebeurd.

Volgens Financieel Directeur Elvis Thode is de betaling van SVB aan de pensioenverzekeraar niet meteen helemaal goed gegaan, maar is het geld wel onderweg. Het personeel wil dit zwart-op-wit. Ook maken zij zich zorgen over de gelden die nog volgen.

Thode benadrukt dat de situatie de zorg niet verder in gevaar brengt. Het personeel zou volgens een schema werken waardoor dit geen risico vormt.

Bron: ParadiseFM

Comments

Er zijn 3 comments

  1. Knoek-koe 17 okt. 2019 04.45

    Hoog Oeki-boeki gehalte weer, dat verhaal van de Financieel Directeur.

  2. Ook dat nog 17 okt. 2019 04.13

    Sehos, de titanic van Curacrim. lallend en brallend ten onder.
    Nos mes por....

  3. John Bash 16 okt. 2019 20.50

    De betaling is niet helemaal goed gegaan. Of de wit-wasmachine was defect. Of de vals-geld drukpers was defect. Of er is beslag gelegd op het geld toen het via een wereldreis onderweg was van de bank naar svb.
    Kortom een flut verhaal van die Thode.