PBC | Hogere straf voor veroorzaker dodelijk ongeluk in 2018

Persbureau Curacao

Hij moet in plaats van 120 uur een taakstraf van 200 uur uitvoeren en raakt zijn rijbewijs kwijt voor de komende zes maanden.

De 28-jarige chauffeur die in april 2018 een dodelijk verkeersongeluk veroorzaakte heeft in hoger beroep meer straf gekregen.

Hij moet in plaats van 120 uur een taakstraf van 200 uur uitvoeren en raakt zijn rijbewijs kwijt voor de komende zes maanden.

Het ongeluk gebeurden op de Winston Churchillweg toen de chauffeur op de verkeerde weghelft kwam en met hoge snelheid frontaal op een tegenligger botste.

Zijn medepassagier en beste vriendin kwam daarbij om het leven. De chauffeur moet ook 6000 gulden aan de moeder van het dodelijk slachtoffer betalen en 2000 gulden aan de chauffeur van de tegemoetkomende auto.

Bron: Persbureau Curacao

Comments

Er zijn 4 comments

  1. joop savaneta 6 mrt. 2021 12.12

    Vermoedelijk een uitspraak van van een Europees Nederlandse rechter.

  2. Brian Mariano 5 mrt. 2021 20.04

    Mi ta hopi kontentu kon justisia na Korsow.

  3. ericlapas 5 mrt. 2021 19.55

    Hoge snelheid op de Winston Churchillweg, hoe is dat in hemelsnaam mogelijk? Het is een straat met woonwijken aan beide kant van de straat. Taakstraf, what the fuck is that?

  4. Hans 5 mrt. 2021 18.45

    Wat een kut en flut straf voor iemand die bewust een zware snelheidsovertreding maakte en daarmee schuldig is aan 2 verkeersdoden.

    Is Irma Lips terug op het eiland?