ParadiseFM | Voetgangers geschept door auto, twee doden
Gisteravond zijn er twee verkeersdoden gevallen. Beide slachtoffers waren te voet. Het eerste verkeersongeval vond plaats aan de Andres Belloweg in Brievengat. Uit het voorlopig onderzoek blijkt dat de 73-jarige Wimbert Feliz Pietersz op straat liep toen hij werd aangereden door een pick-up.
De man was op slag dood. Het tweede ongeval gebeurde iets na middernacht. Een pick-up botste tegen twee vrouwen die de Rooseveltweg overstaken.
De 39-jarige Odalis Gustina Volquez De Los Santos overleefde het niet. Het andere slachtoffer is naar het CMC gebracht voor medische behandeling.
Bron: ParadiseFM

Cooper en Godett hebben zogenaamd miljoenen in asfalt geïnvesteerd maar er is nergens een veilig voetpad voor voetgangers.