ParadiseFM | In 2021 fors minder moorden dan in 2020


Vorig jaar vonden er over het hele jaar 13 moorden plaats, waarvan er 8 in de eerste zes maanden plaatsvonden | Extra

Het aantal moorden op Curaçao is vergeleken met vorig jaar met meer dan de helft gedaald. Dat zei plaatsvervangend Politiekorpschef Raymond Ellis bij Nos País. Sind januari zijn er 4 mensen het slachtoffer geworden van een moord.

Daar is de vermoedelijke moord achter het in Brievengat gevonden lijk nog niet bij inbegrepen.

Vorig jaar vonden er over het hele jaar 13 moorden plaats, waarvan er 8 in de eerste zes maanden plaatsvonden.

Bron: ParadiseFM

Comments

Er zijn 5 comments

  1. Tico Martina 17 sep. 2021 10.43

    @Kaat, ja klopt, maar die persoon overleed dus door ademhalingsproblemen en verstikking en is gecategoriseerd onder "corona dode", dus tja dat schiet ook niet op natuurlijk.

  2. Kaat 16 sep. 2021 23.34

    Die moorden worden steeds gruwelijker, vorig jaar een levend begraven .

  3. Tico Martina 16 sep. 2021 22.41

    Ok, kom op mensen ga eens aan het moorden. Het kan toch niet zo zijn dat we achterblijven bij verleden jaar. Man, man, man wat een onzin bericht weer. Gebeurd er niks bijzonders daar of zo? Hoe staat het met de agenten die hun vingers in de hol van de leerlingen hebben gestoken? hebben die al de status functie elders? Hoe is het met wiels? heeft die al uitgehuild bij het OM dat de stoute leerlingen hem hebben gepest? Onlangs nog een lijk uit de put gevist, telt die nog mee voor de statistieken of wordt die geschaard onder dood door corona?

  4. Lamoenchi 16 sep. 2021 21.27

    Mischien worden moorden ook , zoals meerdere doods oorzaken, onder Corona geplaatst. Alle doden zijn tegenwoordig door Corona.

  5. Djaka 16 sep. 2021 21.01

    Misschien door de corona .