ParadiseFM | Corruptie en fraude bij Windward Roads kost moederbedrijf 5 miljoen

Het bedrijf zou 2.5 miljoen euro aan steekpenningen hebben doorgesluisd naar ambtenaren en politici op Sint Maarten, onder wie Theo Heyliger

Corruptie en fraude bij aannemer Windward Roads heeft het Nederlandse moederbedrijf Janssen de Jong bijna 5 miljoen gulden gekost. Dat meldt de website www.koninkrijksrelaties.nu.

In 2018 werd er een inval gedaan bij de dochteronderneming op Sint Maarten. Het bedrijf zou 2.5 miljoen euro aan steekpenningen hebben doorgesluisd naar ambtenaren en politici op Sint Maarten, onder wie de leider van regeringspartij United Democrats, Theo Heyliger.

Bron: ParadiseFM

Comments

Er zijn 2 comments

  1. Joep Meloen 30 aug. 2019 13.16

    Ik heb Claude Watthey nog meegemaakt en ik geloof niet dat er toen ook maar iets was dat je op St Maarten kon doen zonder dat je aan Claude moest betalen. Hij was de ultimate maffia boss en is er altijd mee weggekomen.

  2. Abraham Mossel 30 aug. 2019 07.20

    Dat heeft Theo van Claude geleerd, trouwens ik vind 2.5 miljoen Euro nog aan de lage kant, werkte 35 jaar geleden aan een groot bouwproject op St. Maarten, niet de bouw was corrupt, alles waar je mee te maken kreeg was tot in de top corrupt.