Nu.cw | Politieagenten aangehouden wegens misbruik van functie

Sint Maarten Police station KPSM | Daily Herald

Twee agenten van het Korps Politie Sint Maarten (KPSM) zijn afgelopen weekend aangehouden omdat zij verdacht worden van het vragen van steekpenningen, misbruik van functie en het bekendmaken van vertrouwelijke informatie aan een derde partij. Zo schrijft de Amigoe.

Volgens de officier van Justitie heeft het KPSM snel actie ondernomen. Nadat de klacht werd ingediend is er gelijk een onderzoek gestart. Toen bleek dat de politieagenten mogelijke verdachten waren, is de zaak overgedragen aan de Landsrecherche voor verder onderzoek.

De agenten zouden tijdens hun dienst geld hebben gevraagd aan personen voor een bevoorrechte behandeling. Op dit moment heeft het Openbaar Ministerie (OM) nog geen concreet bewijs dat de individuele agenten steekpenningen hebben gevraagd. “De zaak zal grondig worden onderzocht”, benadrukt het OM.

Bron: Nu.cw

Comments

Er zijn 1 comments

  1. Dislect 4 nov. 2021 16.37

    Goed voorbeeld doet goed volgen.
    Als de ministers het doen waarom de ambtenaren niet?