DolfijnFM | Tip voor inlichtingen moord Arubaan

De Arubaan werd begin april gevonden in een plastic zak in het water tussen Haarlem en Spaarnwoude, meldt Crimesite | Foto Crimesite

Oranjestad – Het Openbaar Ministerie in Nederland heeft een beloning uitgeloofd van 15.000 euro voor de tip die leidt tot het oplossen van de moord op de 31-jarige Gregori Maduro.

De Arubaan werd begin april gevonden in een plastic zak in het water tussen Haarlem en Spaarnwoude, meldt Crimesite. Die zak was verzwaard met tegels. De politie denkt dat hij een maand in het water heeft gelegen.

Wat betreft de achtergrond van de moord of doodslag spreekt de politie van ‘een raadsel’.

Bron: DolfijnFM

Comments

Er zijn 4 comments

  1. William 6 jul. 2020 20.33

    @Arme Trui, Kaat, Johan, Maurice etc etc
    I pity you.

  2. Trui 6 jul. 2020 19.58

    Mijn hemel, onze stamgast William stond zo te lezen nog achter Drechi en Bululululululu toen onze Lieve Heer het IQ uitdeelde.

    'gevonden in een plastic zak in het water'

    William denkt vast dat dat is voor het geen richting aangeven bij het linksaf slaan of voor het voordringen in de supermarket.

  3. William 6 jul. 2020 19.16

    Ik neem aan dat @Trui de persoon kent?

  4. Trui 6 jul. 2020 18.40

    15,000 euro belastinggeld verkwisten aan de opsporing van de moordenaar van een crimineel?