CuracaoNieuws | Schotte krijgt straf

Persbureau Curacao

Praten met de pers is niet toegestaan zonder autorisatie | Extra

Willemstad – Gerrit Schotte wordt disciplinair gestraft. Gisteren praatte hij vanuit het cellencomplex van zijn blok met de pers. En dat mag niet.

Elke afdeling in de SDKK-gevangenis heeft een telefoon, waarmee gevangenen met hun familie mogen bellen. Maar praten met de pers is niet toegestaan zonder autorisatie van de gevangenisdirecteur.

Het is nog niet duidelijke welke disciplinaire maatregel de gevangenis gaat nemen.

Bron: CuracaoNieuws

Comments

Er zijn 11 comments

  1. Wim1 23 dec. 2018 22.00

    Kíbra su letter.

  2. De Rechtsstaat 22 dec. 2018 04.03

    Wat betekent, binnen "SDKK", eigenlijk niet met de pers praten?

    En wat betekent die eerste "K" in de naam? Korekshon toch? Wat doen wij daaraan?

    En wat betekent de tweede "K"?

    Dus effe vooruitlopend, al die natrappen gaan mij niet raken!

  3. Mr. Kritiko 22 dec. 2018 01.50

    Een ding is zeker, een gevangene heeft bij goed gedrag recht op een derde deel kwijtschelding van zijn straf. (Famoso trein)
    Gerrit zit nu iets meer dan twee weken. Alleen in die periode heeft hij alle regels ruimschoots overtreden.
    Dat betekent': sinta tres anja completo mi ruman.
    Ik ben benieuwd of de gevangenis directeur na twee jaar hieraan zal denken.

  4. lisa 22 dec. 2018 00.31

    Bah, wat een etterbak, blijf goed op die engerd letten, hij blijft de boel opjutten, kwal is hst.

  5. randolf 22 dec. 2018 00.19

    Een gevaarlijke gek op gesloten in de gevangenis.naar mijn oordeel hoort G.S in een gesloten inrichting thuis.
    Hij gaat langzamerhand zoveel rechten eisen en de boel blijven opjutten zodat zijn gevangenhouding niet meer houdbaar is.

    Denk aan een uitbrak of iets in die geest.
    Verder geen aandacht aan hem besteden

  6. Abraham Mossel 21 dec. 2018 23.49

    Directie nu hebben jullie de kans om die tuinkabouter met 3 dagen isoleercel zijn smoel te snoeren, of zijn jullie daar te schijterig voor, zelfs als je dit in Nederland flikt krijg je een week isoleer. zal mij benieuwen wat het onderkruipsel voor straf krijgt. De man is gespuig van de 1e riggel. Ik denk erover om mij zelf twee (2) weken in de SDKK op te laten sluiten, dan is het snel gedaan voor Gerrit de Raaf

  7. hoedanook 21 dec. 2018 23.28

    Is dit nieuws? Wel leedvermaak voor velen en misschien ook terrecht. Maar wat zouden CuracaoNieuws AF enz. doen zonder Schotte om van de werkelijke problemen te blijven afleiden!

  8. Trots op Curaçao 21 dec. 2018 22.48

    Een les voor ons alle, blijf uit de gevangenis.

  9. Djaka 21 dec. 2018 22.32

    Ook voor deze klaploper geldt de dezelfde regels als de rest
    Laat hem een week lang toiletten schoon maken .
    Allemaal aandacht .

  10. Bert 21 dec. 2018 22.23

    Zelfs in de gevangenis houdt deze MAVO3 draaideur crimineel en verkeersmoordenaar zich aan geen enkel gebod of verbod.

  11. Piet 21 dec. 2018 22.21

    Zullen we dan maar bij deze afspreken dat we GS geen aandacht meer geven,
    Daar pakken we deze Criminele moordenaar het meeste mee.

    Voor de rest maar Hopen dat hij in de isoleer gezet wordt door de gevangenis Directie. Of zullen deze ook met zich laten sollen net als het OM.