CuracaoNieuws | Politie haalt beschonken chauffeur van de weg

Persbureau Curacao

Alcoholcontroles unicum

Het gebeurt niet vaak, maar gisteren heeft de politie dronken bestuurder van de weg gehaald en aangehouden. Dat gebeurde tijdens een politiecontrole in Suffisant.

In totaal werden over het hele eiland 40 auto’s en 51 personen gecontroleerd. Dat leverde 21 bekeuringen op. Vooral voor het niet op orde hebben van de papieren. Maar ook door rood rijden, getinte autoramen en geen richting aangeven.

Eén bestuurder reed een eenrichtingsweg in, maar dan van de verkeerde kant.

Bron: CuracaoNieuws

Comments

Er zijn 5 comments

  1. LaStiwz 19 jan. 2019 07.16

    @Maurice: ik denk dat jij zelf die beschonken bestuurder was.
    Je hebt e.e.a. m.b.t. Blaauw en Monck nu zo vaak herhaald dat je wel strontbezopen moet zijn.
    1 keer is leuk. 2 keer kan nog, maar de 3645e keer gaat echt vervelen en maakt je tot de Gerrit Schotte van de onbenulligste herhalingen.
    Doe als god. Maak je punt 1 keer en zeg: "en ik zag dat het geod was."
    Daarna is god gestopt. Doe jij dat dan ook.

  2. Ambulant 19 jan. 2019 02.43

    Was t een politie agent in burger die moest blazen? Er zijn r nog al wat die snacks en barren controleren....

  3. Maurice 19 jan. 2019 02.29

    Of Carla Hueck?

  4. Maurice 19 jan. 2019 02.28

    Wie was het? Carlos Monk of Rob 'Polar' Blaauw?

  5. rioter 19 jan. 2019 00.05

    Als de politie nou eens actief in het rijdend verkeer deel gaan nemen, hebben kunnen ze minimaal 60 GEVAARLIJKE overtreding per minuut zien. Maar nee, hoor, we gaan door met die domme(!) papierencontrole. Nou, daar wordt het verkeer niets veiliger door! Willen ze of kunnen ze dat niet begrijpen?