CuracaoNieuws | Gevangene gewond bij de rechtbank

Persbureau Curacao

Arrestatnt onder politiebegeleiding naar het ziekenhuis gebracht | Persbureau CUracao

Een gevangene die gisteren voor moest komen, is gewond geraakt bij een vechtpartij. Dat gebeurde in het cellencomplex onder de Rechtbank. De twee hadden eerder ook al ruzie, maar de bewakers waren daarover niet geïnformeerd en zette de twee bij elkaar.

Een ambulance moest ter plaatse komen om de gewonde man te behandelen. Daarna is hij onder politiebegeleiding naar het ziekenhuis gebracht.

Bron; CuracaoNieuws

Comments

Er zijn 4 comments

  1. ericlapas 13 sep. 2018 20.36

    "De twee hadden eerder ook al ruzie, maar de bewakers waren daarover niet geïnformeerd". Laten we eerlijk zijn, wie had de bewakers moeten informeren? De andere gevangenen? Bewakers doen dit vaker om lastige gevangene een lesje te leren.

  2. Trots op Curaçao 13 sep. 2018 20.06

    "Daarna is hij onder politiebegeleiding naar het ziekenhuis gebracht."

    Op de begeleidende foto is te zien hoe de "Arrestatnt onder politiebegeleiding naar het ziekenhuis gebracht". Volledig in zijn oranje tenue opgerold. Of zou hij erin zitten?? Soort Hugo de Groot truuk?

  3. EAJ 13 sep. 2018 18.15

    Ook een manier om ze op te ruimen. Zet ze bij mekaar. De rest gaat vanzelf.

  4. Joep Meloen 13 sep. 2018 14.22

    Weet niet hoelang deze vechtersbaas al vastzit, maar hij heeft nog niet veel geleerd. Dus dit kan ook op zijn rapsheet erbij worden gezet: 'zware mishandeling'.