PFM | Onderzoek naar verkeersveiligheid Helmin Wiels Boulevard

Onderzoek naar verkeersveiligheid Helmin Wiels Boulevard Onderzoek naar verkeersveiligheid Helmin Wiels Boulevard

Minister Suzy Camelia-Römer van Verkeer, Vervoer en Ruimtelijke Planning laat onderzoek doen naar de verkeersveiligheid van de Helmin Wiels Boulevard. Aanleiding zijn de vele ongelukken die op deze weg plaatsvinden.

Afgelopen weekend verongelukte een 57-jarige Haïtiaanse man toen hij de weg overstak en ook enkele weken geleden vond er een dodelijke verkeersongeluk plaats.

De minister wil kijken hoe de weg eventueel veiliger gemaakt kan worden en ze hoopt ook dat bestuurders zelf zich meer bewust worden van hun rijgedrag.

Bron: ParadiseFM

Comments

Er zijn 4 comments

  1. Mano 9 jul. 2015 22.37

    De geest van wijlen Helmin Wiels waart rond... :lol:

  2. Ger 9 jul. 2015 10.20

    Allereerst moet men eens gaan kijken naar het gedrag van vele "chauffeurs". Men vraagt zich vaak genoeg af hoe sommigen van hen een rijbewijs hebben gekregen ( of misschien gekocht?).
    men moet al beginnen met echte rijlessen te geven, strengere eisen aan de praktijkexamens te stellen. Alleereerst de leerling chauffeurs het nut van en hoe te gebruiken van de zij- en achteruitkijkspiegels te leren.

    Verder dient men het "verbieden" van het liggen achter het stuur, het gebruik maken van Cellphones, het chatten achter het stuur etc.
    Zo kunnen we nog wel even doorgaan.

  3. Fox 9 jul. 2015 09.35

    Weet niet of ik het mis heb of ben ik bijgelovig? Wat mij opvalt, is dat er op deze weg een toename aan (dodelijke) ongevallen opvalt sinds deze weg van naam is veranderd naar Wiels. Zie ik spoken of was de naamsverandering misschien toch niet zo'n goed idee?

  4. Tuna 8 jul. 2015 21.35

    Er moeten nog ergens op dit eiland duurbetaalde speedbumps liggen. U weet wel die dingen die massaal overal op het wegdek werden gespijkerd om daarna evenzo vrolijk weer weggehaald te worden. Misschien zouden ze op deze weg wel helpen?