PFM | 14-jarige overvaller vertelt over opdrachtgever

14-jarige overvaller vertelt over opdrachtgever Opdrachtgever gewelddadige overval inmiddels overleden

De 14-jarige jongen die laatst is opgepakt op verdenking van betrokkenheid bij die gewelddadige overval in april, waarbij een oudere man in een woning bij Rio Magdalena om het leven kwam nadat hij was vastgebonden, heeft verklaard dat de opdrachtgever van deze overval inmiddels overleden is.

Wie het is, wil de jongen niet zeggen. Deze opdrachtgever zou volgens hem meerdere malen opdracht hebben gegeven de oudere man te overvallen.

Bron: ParadiseFM

Comments

Er zijn 6 comments

  1. Misha 12 mrt. 2019 03.08

    Hoop datde dader goed gelede heeft.

  2. Abraham Mossel 23 jul. 2015 00.53

    Deze knaap is slecht voor gelicht door zijn advocaat met zo'n broodje AAP.
    Had beter gewoon de naam van de opdracht gever moeten zeggen er zijn de laatste tijd genoeg criminelen omgelegd die aan zijn broodje aap hadden samen gegaan en doen geloven aan Irma Lips de Engel bewaarder van G de Raaf.

  3. Henk 22 jul. 2015 07.42

    Wat een lulverhaal, laat de rechter deze idioot lang opsluiten.

    Dus geen zaak voor Irma Lips.

  4. ikke 22 jul. 2015 06.18

    De advocaat zal hem wel wat in het oor verluisterd hebben.

  5. Sander 22 jul. 2015 00.31

    een kul verhaal....

  6. Boos 22 jul. 2015 00.14

    En wat wil hij daarmee zeggen? Don't blame me en ik wil strafvermindering... Wel vervelend voor hem dat de opdrachtgever is overladen; kan deze niet meer gehoord worden... Raar verhaal