Verwijdering meer verkeersdrempels

Willemstad - Minister van Verkeer, Vervoer en Ruimtelijke Planning (VVRP) Earl Balborda (PNP) heeft toestemming gegeven meer verkeersdrempels te laten verwijderen.

Advertentie

Balborda heeft opdracht gegeven tot het weghalen van de drempels.  FOTO REGERING CURAÇAO Balborda heeft opdracht gegeven tot het weghalen van de drempels.
FOTO REGERING CURAÇAO

Een totaal van zo’n 350 drempels worden verwijderd van de Kaya Muizenberg, Diamantweg, Dein, Marie Galanteweg, Tortolaweg, Santa Cruz, Spaarnestraat, Kaya Gilbert Doran, Lyraweg, Skèrpènè en Kaminda Aquamarine.
In 2013 ontstond consternatie vanwege het grote aantal verkeersdrempels dat om onduidelijke redenen werd geplaatst en de obscure facturering die daaraan was verbonden.
Daarom besloot minister Balborda in maart 2013 de Stichting Overheidsaccountantsbureau (Soab) de opdracht te geven onderzoek te doen waarvan de resultaten in december 2013 aan de Staten zijn aangeboden.
Begin februari publiceerde deze krant dat inmiddels is besloten dat er 400 verkeerdrempels weggehaald moeten worden, omdat deze overlast bezorgen en het verkeer te veel zouden stremmen.
De kosten worden geraamd op 40.000 gulden.
De drempels kunnen wel worden hergebruikt.

Bron: Antilliaans Dagblad

Advertentie

back home

Comments

Er zijn 1 comments

  1. Curacaosenaar 22 feb. 2014 23.15

    Oh , Minister van Verkeer, Vervoer en Ruimtelijke Planning (VVRP) Earl Balborda (PNP).
    Kan het zijn dat u wordt beloning door Verzekeraars , Ziekenhuizen ,Ambulances en Begrafenisplaatsen .
    Voor het hoe meer dat de aantal slachtoffers zijn ,hoe hoog uw beloningen dat u zal ontvangen zo zijn .
    Want het kan niet zo zijn dat Verkeerdrempels is om snelheidsverhoging tegen te houden om verkeerongeluk niet te voorkomen .
    Moeten de Verkeerdrempels plotseling zo maar verdwenen .