
Curaçao heeft zijn eerste ‘Slimme Bushalte’. Hij staat bij het Radulphus College aan de Cas Coraweg. Met de smarttechnologie kunnen vertrek- en aankomsttijden van de grote bussen op een scherm afgelezen worden. Het systeem is verbonden met de gps van de bussen van ABC Busbedrijf.
De bushalte biedt gratis internet en mogelijkheden om je telefoon op te laden, terwijl je op de bus wacht. De bushalte heeft ook een panic-buton en is voldoende verlicht in verband met de veiligheid.
Een smart sensor is ingebouwd om een scala aan andere informatie te verzamelen, zoals de luchtkwaliteit en nummerborden van langsrijdende auto’s.
De bushalte werkt op zonne-energie. Volgend jaar moeten er meer van dit soort bushalte in de stad komen.
Bron: DolfijnFM
Ja idd @ Dislect, kosten, baten, wiens belang?
Er was geen geld, maar een potje is altijd wel te maken, kan er nog wat verdiend worden.
Misschien is het een voorbarige verkiezingsstunt!
Zodat ze over 4 jaar, als Curacao nog bestaat, iets van “Pik ku Koeper ku lamoney si a traha”, in hun pamflet kunnen schrijven.
Dat scherm is volgende maand al kapot . gevandaliseerd of gejat.
Misschien wel door juist die mensen die vinden dat het eiland vooral “van en voor” hen is.
Kosten?
Baten?
Prioriteiten?
Wiens belang?
De eerste slimme bushalte…..
Dat is al meer dan de gezamenlijke verzamelde geestelijke vermogens van een aantal racisten hier……
Ik zal maar geen namen noemen, maar alleen zeggen dat “Drekkie der dit keer wel in komt”, en “Breedbekkikker Cooper” aan degene die dit elke dag opnieuw, tot vervelens toe weer bespreekbaar maakt hiermee een drol heeft laten ruiken.
Deze twee mensen die door mij hier aangehaald worden zullen mij hopelijk verschoning gunnen.
Hahahahahaaaaa
Parel voor de zwijnen, de meeste buspassagiers zijn uitkeringstrekkers, illegalen en minimum loners dus die hebben niets aan deze luxe. Het zijn vaak mensen die de centen bij elkaar moeten schrappen om een bus reis te kunnen betalen. Was het niet verstandig om eerst een onderzoek te doen om te kijken of ze hieraan behoefte hebben?
Hij wil zelf kiezen waar de eerste “slimme bushalte” komt, f&f op radulphus?? Hopelijk slimmeriken en geen Aso’s.
Coopers sí ta traha!
Één nieuw bushaltetje!
Nu de wegen, verlichting, borden en streepjes op de weg nog!
Dan doe je pas wat!
Kijk ze daar allemaal trots staan!
En “miss” ydk Pik knipt het zoveelste lintje als premier!
Dus alleen op het Radulphus College vind je slimme mensen