Marvelyne Wiels blijft welkom in RMR

Marvelyne Wiels stuurt alle documenten met betrekking tot het Curaçaohuis en de vertrekpremie Voorlichter op. Foto |  Notisia360 De Gevolmachtigde minister van Curaçao, Marvelyne Wiels, is en blijft welkom in de Rijksministerraad (RMR) Foto | Notisia360


De Gevolmachtigde minister van Curaçao, Marvelyne Wiels, is en blijft welkom in de Rijksministerraad (RMR).

Dat blijkt uit het advies van Piet Hein Donner, vicepresident van de Raad van State. Kamerlid voor de SP Ronald van Raak wilde weten of premier Mark Rutte Wiels kon weren uit de RMR.

Dat blijkt niet te kunnen omdat de toelating en het lidmaatschap van de RMR voortvloeien uit de benoeming tot Gevolmachtigde minister door de landsregering.

,,Het behoort niet tot de bevoegdheid van de voorzitter Rijksministerraad een Gevolmachtigde minister al dan niet tot de Rijksministerraad toe te laten.”

Lees meer...

Bron: Antilliaans Dagblad

Comments

Er zijn 1 comments

  1. Abraham Mossel 8 mei 2014 18.43

    Kop stuk had moeten zijn.

    Marvelyne Wiels kan niet geweigerd worden in de RMR.

    Of ze welkom is, is een tweede verhaal?.