DolfijnFM | Gijsbertha: Curaçao is niet bankroet

Curaçao zit in zwaar weer, maar kan aan alle verplichtingen vooralsnog voldoen | Extra

Curaçao is niet bankroet. Dat zegt Kenneth Gijsbertha. Verschillende andere politici hebben dat gezegd, maar de minister van Financiën ontkent dat.

Curaçao zit in zwaar weer, maar kan aan alle verplichtingen vooralsnog voldoen. Het Cft heeft onlangs wel haar zorgen geuit. Er is een begrotingstekort van 133 miljoen, onder meer door de bouw van het nieuwe ziekenhuis en de problemen met Insel Air.

Bron: DolfijnFM

 

Comments

Er zijn 6 comments

  1. John Bash 9 jun. 2018 10.48

    Gijsbertha heeft helemaal gelijk. Als je al bankroet bent, kan je niet nog een keer bankroet gaan. Haha, “slimme man” hoor. Heeft zeker een opleiding gehad van: kreatief boekhouden voor dummies.

  2. Henk1 8 jun. 2018 09.26

    Trots op C

    Ik hoef mijn gelijk niet te halen, het interesseert mij eerlijk gezegd ook niet wat jij vindt.
    Zit je niet op een verkeerde post eigenlijk ?

  3. Trots op Curaçao 8 jun. 2018 03.25

    @Jan, een vergaderstuk uit 2007/2008 van de PVV aan te halen als waarheid om je gelijk aan te tonen? Tristu.

  4. Henk1 8 jun. 2018 02.13

    Jazeker gaat het goed. Investeringen uit het buitenland blijven uit, langzaam maar zeker zakt het toerisme in elkaar, winkeliers klagen steen en been. De ene zaak na de andere gaat dicht, Royal Dutch Cheesery dicht, de Italiaan ernaast dicht. Kortom het gaat goed met het Land, zegt Gijsbertha, vm woordvoerder van de Isla.

    Misschien toch wel aardig de site; overheid.nl er even op na te slaan.

    https://zoek.officielebekendmakingen.nl/kst-31506-2.html

  5. Henk1 8 jun. 2018 01.58

    En maar geld blijven pompen in een failliete luchtvaartmaatschappij. Wat zijn dit voor luilakbollen in de regering en Staten!
    Dat HNO een tekort heeft dat was te voorzien, Insel was ook voorzien. Tuurlijk krijgje dat geld niet terug. Waarvan??

  6. Brian S 8 jun. 2018 00.44

    Gaat juist goed met Curacao. De ministers en medewerkers vliegen de hele wereld rond. Mw. Suzy Romer zit nu ook in China voor een training alternatieve geneeskunde.