DolfijnFM | Curaçaosche Courant gaat dicht

De drukkerij werd op 1 januari 1812 opgericht

Drukkerij de Curaçaosche Courant gaat dicht. Dat meldt het Antilliaans Dagblad. De oudste drukkerij van Curaçao heeft geen geld meer om de persen te laten draaien.

Er is verschillende keren geprobeerd een doorstart te maken, maar uiteindelijk heeft de bank aangedrongen op faillissement. Die is nog niet uitgesproken, maar de persen staan al vanaf februari stil. De drukkerij werd op 1 januari 1812 opgericht.

Bron: DolfijnFM

Comments

Er zijn 1 comments

  1. Henk1 21 mrt. 2019 03.36

    Bijzonder jammer dit. Het begon al een beetje fout te gaan in de 80er jaren toen noch Kluwer noch Jonckheer wilden investeren in moderne technnologien. Ook heeft de Landsverordening in de Staten verleden jaar gekozen voor electronische bekendmaking. Ik zou me kunnen voorstellen dat dit de nekslag is geweest, om alle wetten en besluiten op de website van de regering te gooien.
    Het bedrijf maakte mooie visitekaartjes.