27.1 C
Willemstad
• vrijdag 18 april 2025 00:11

Leeflang niet aanwezig bij Staten over FDRS

leeflang-23112013Willemstad – Onafhankelijk Statenlid Omayra Leeflang is vandaag niet aanwezig bij de Statenvergadering over de Fondo pa Deporte i Responsabilidat Sosial (FDRS), omdat het Soab-rapport over de stichting nog niet is afgerond.

Advertentie

Leeflang is van mening dat als het rapport eenmaal af is, het parlement daarmee kan eisen dat er besluiten worden genomen over corruptie bij FDRS.

,,Nu wordt er een vergadering gehouden waarbij er alleen maar wordt gepraat, dat is tijdverspilling.”

Het ministerie van Financiën maakte gisteren in een publicatie bekend dat het eindrapport van de Stichting Overheidsaccountantsbureau (Soab) aan het eind van deze maand is afgerond.
Dat onderzoek is volgens Leeflang gericht op 18 sleutelvragen over de subsidie en de situatie binnen FDRS.

Leeflang wil, als verantwoordelijke parlementariër de informatie over al deze vragen afwachten om een besluit te kunnen nemen.
In het parlement moeten besluiten op grond van data en concrete feiten worden genomen.”

Het Statenlid stelt dat de Curaçaose bevolking een parlement verdient dat besluiten neemt en geen spelletjes speelt.
Zij beschrijft dat hetgeen er in de stichting van Glenn Sulvaran en Malvina Cicilia gebeurde heel ernstig is en dat het ook serieus moet worden opgepakt.

Bron: Antiliaans Dagblad

Advertentie

back home

Gearchiveerd als

Geef een reactie

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Lees ook

Meer recente reacties