
Nergens op de wereld gaat het zo slecht met de corona-besmettingen als op Curaçao. Het aantal mensen dat besmet raakt, stijgt zo hard dat er paniek is op het eiland. De ziekenhuizen liggen vol, en de maatregelen worden strenger.
Nederland stuurt artsen en verplegers naar het eiland om te helpen.
Janae en Tiana wonen op Curaçao. Ze zijn beste vriendinnen en buurmeisjes, maar kunnen elkaar nu even niet zien. Want zomaar de straat op, dat mag niet.
Het meeste wat ik mis is naar m’n vriendinnen gaan. Dat deed ik bijna elke dag en nu kan dat niet.
Tiana
Kijk hier voor de video van het NOS jeugdjournaal.
Bron: NOS
Inderdaad. Ik zie het nu ook en heb het aangepast.
@Toeske: zou je je mailadres wat je gebruikt bij het inloggen even willen aanpassen. Je adres eindigt nu op .comb. Gelieve de “b” weg te halen.
Commentpolis
Paniek is er alleen bij degenen die lekker feest bleven vieren. Sommigen zelfs nog nadat de Lock-down was ingesteld.
Bij ons is er helemaal geen paniek. Lekker thuis klussen, opruimen, TV kijken naar de film Michiel de Ruyter, het nieuws, NPO, Even tot Hier, e.d. Als we ons huis uit gingen en tussen anderen moesten bewegen dan afstand gehouden en mondkapje op.
Al die asociale k.f…. bezorgen het verplegend personeel ontzetten veel werk, maar daar denken egoïsten nooit aan.
Ikke, ikke, ikke en de rest kan stikken. Met het huidige reproductiegetal van tussen de 1,5 en 1,6 zullen ze wel merken hoe prettig is om Covid te hebben en misschien wel in een ziekenhuisbed te belanden, om maar niet te spreken om een opname in de IC [vooral als daar geen bedden meer zijn]
Ondanks deze feiten is er een ‘dame’ die voor de camera’s blijft blèren dat er op Curacao geen Covid is en dat alles de schuld is van de Amerikanen en de Nederlanders. ???? Als er geen Covid/Corona is dan hoe kunnen toeristen daar dan schuldig aan zijn…?? Wat een ongelooflijk onbenul.