
Uw ingezonden brief in de Knipselkrant Curaçao?
Stuur uw brief voor 17:00 uur naar emailadres: INGEZONDEN
Wij publiceren uw brief zonder deze in te korten.
De redactie van de Knipselkrant Curaçao is niet verantwoordelijk voor de inhoud.
Ingezonden stukken die beledigende of discrimeneerende taal inhouden worden door ons niet gepubliceerd.
Vandaag klom ” J. N. RUSSEL ” voor ons in de pen…………..
RUIM TWEE jaar geleden verscheen in de verschillende lokale mediakanalen het probleem van de Red Palm Weevil, een tor die zich nestelt in de palmbomen waardoor uiteindelijk deze bomen verloren gaan.
Mijn vraag is, heeft uw ministerie hier in de tussentijd iets aan kunnen doen? Ik stel u deze vraag, want als u langs de SBN van Staverenweg rijdt ziet u hoe nog steeds één voor één de takken van de aangetaste dadelpalmen wegzakken en er heel wat bij staan zonder kroon. Heel triest om te zien!
Hetzelfde sombere scenario speelt zich af op de Rijkseenheid Boulevard. En hier gaat het om een groot aantal dadelpalmen die er al jaren staan!
Ik kan me haast niet indenken dat er niks aan dit probleem gedaan wordt en dat het leven van deze mooie dadelpalmen één voor één tot een einde komt. Hoop dat u hierover uitleg kunt geven.
J. N. RUSSEL
Curaçao
Advertentie