Jesser El Ayoubi in gesprek met Rick Hart

De positie van de Ombudsman moet versterkt worden. Niet alleen de juridische positie van het orgaan, maar ook de juridische armslag. Dat werd gisteren duidelijk tijdens de Centrale Commissievergadering over het onderwerp.
De vergadering was snel voorbij, maar dat betekent volgens PAR-Statenlid Jesser El Ayoubi niet dat het belang van de Ombudsman onderschat wordt. El Ayoubi, Marilyn Moses van MP en Yael Plet van de MAN voerden het woord. Binnen een half uur was het bekeken.
Toch denkt El Ayoubi al na het reces antwoord te krijgen op de vragen die gesteld zijn aan Ombudsman Keursly Concincion en premier Eugene Ruggenaath. De bal ligt nu bij hen. Daarna wordt het onderwerp in een Openbare Statenvergadering besproken en vervolgens kan het traject tot aanpassing van de wetgeving ingezet worden.
El Ayoubi vertelt wat er gisteren besproken is in de Centrale Commissievergadering.
Tijd: 4.17
Bron: Radio Hoyer 2