PFM | IMF geeft Curaçao en Sint Maarten goed cijfer

IMF geeft Curaçao en Sint Maarten goed cijfer IMF geeft Curaçao en Sint Maarten goed cijfer

Curaçao en Sint Maarten krijgen als monetaire unie een goed cijfer van het Internationaal Monetair Fonds, het IMF. Daarmee kopt het Antilliaans Dagblad. Volgens het IMF zijn de sterke kanten een hoog ontwikkelingspeil, goede infrastructuur en relatief lage overheidsschuld.

Wel moeten de eilanden de te beperkte economische groei en te hoge werkloosheid aanpakken. Het IMF heeft ook aandacht voor de verkiezingen van 30 september. Zij hopen dat het beleid wordt voortgezet na de verkiezingen.

Voor dit jaar rekent het monetairfonds op een groei van een half procent voor Curaçao. Op de middellange termijn verwachten zij dat dit gaat toenemen naar 0,9 procent

Bron: ParadiseFM

Comments

Er zijn 1 comments

  1. Abraham Mossel 25 aug. 2016 04.23

    Lache he, die IMF toch. 45% van de bevolking ligt aan de kunstmatige beademing wegens de ISLA en de rest 45% ligt te kramperen van de honger, kinderen die zonder eten naar school moeten, maar IMF we hebben inderdaad nog 10% die leven in rijkdom, dat alles gestolen van de belastingbetalende bevolking.
    EN DE POLITICI BELAZEREN, BEDRIEGEN EN BESTELEN HUN EIGEN VOLK. OP NAAR DE VERDOEMENIS.