PBC | Niet met pensioen, maar de gevangenis in

Hij had geld nodig omdat hij 2 jaar geleden een ongeluk had gekregen en van alles had gebroken

65 jaar en dan 6 maanden de gevangenis in. Dat overkwam een man die op Hato betrapt werd met bolletjes. 93 had hij geslikt met in totaal ruim 1100 gram coke.

De oude man zou er 5000 euro voor krijgen in Amsterdam. En dat geld was nodig omdat hij 2 jaar geleden een ongeluk had gekregen en van alles had gebroken.

Helaas voor hem, zowel de officier als de rechter geloofden hem niet en dus moet hij een half jaar zitten.

Bron: Persbureau Curacao

Comments

Er zijn 4 comments

  1. Esther 24 jan. 2018 15.28

    Kan de lawaaipapagaai van het OM, Norman Serphos, eens uitleggen waarom ze nooit actie ondernomen hebben tegen het niet uitvoeren van de celstraf van Brian Mariano?

    Of accepteert het OM dit sterk staaltje van klassejustitie?

  2. Joep Meloen 24 jan. 2018 02.51

    Ach, zeg gewoon dat je na Brain Mariano de cel in wilt. Die hoeft toch niet te zitten en dus zal ook deze man niet de cel in hoeven.

  3. ericlapas 24 jan. 2018 00.24

    Deze reactie is verwijderd wegens strijd met onze spelregels

  4. Brian S 23 jan. 2018 23.18

    Brian Mariano heeft geen dag gezeten en deze oude meneer wel?