PBC | Krimp economie Curaçao, regio groeit

Krimp economie Curaçao, regio groeit Krimp economie Curaçao, regio groeit

WILLEMSTAD - De economie van Curaçao is vorig jaar verder gekrompen. Sinds 2009 is er al geen groei meer. Dat maakt het Centraal Bureau voor de Statistiek bekend.

De krimp was vooral te zien in minder activiteiten in de landbouw, veeteeld en visserij. Ook de overheidsactiviteiten leverde minder op. De handel daalde doordat er minder goederen en diensten werden ingevoerd.

Er was ook groei. De toeristische sector groeide met 5 %. Vooral hotels en restaurants deden het beter.

Ondanks dat, doet Curaçao het economisch aanmerkelijk slechter dan andere landen in de regio. Die economieën groeiden met bijna 5 procent in 2014.

Bron: Persbureau Curacao

Comments

Er zijn 4 comments

  1. Henriques 9 jul. 2015 04.01

    CBS....

  2. Henriques 9 jul. 2015 04.00

    Raadpleeg even de site van het CBB dan hoef je geen open deur in te trappen.

  3. Marlon 9 jul. 2015 03.38

    Cu e pueblo masogista cu nos tin cu cada bes ta eligi politico nan cu no ta sirbi pa nada di mundo. Ki lo bo por spera ?
    Ta debielen so a goberna for di 2010.

    Y sigiente election ta bini e mesun porqueria den politica.

  4. caribbeancynic 9 jul. 2015 00.41

    En, hebben we cijfers? 'Krinp' kan van alles betekenen.