ParadiseFM | Toekomst Girobank onzeker

De Girobank staat sinds 16 december 2013 onder toezicht van de Centrale Bank

De Extra meldt vandaag dat er veel twijfels zijn over de toekomst van de Girobank. Wellicht wordt de bank binnen enkele maanden failliet verklaard, zo weet de krant te melden.

Girobank staat al sinds 2013 onder toezicht van de Centrale Bank van Curaçao en Sint Maarten en kent nog steeds een grote schuldpositie. Eerder dit jaar werd de Banco del Orinoco al failliet verklaard.

Bron: ParadiseFM

Comments

Er zijn 15 comments

  1. Knoek-koe 29 okt. 2019 18.48

    Wat een ongeregeld zooitje was het eigenlijk, dat dagelijks bestuur.

    Rommelen met procuraties.

    Elkaar en zichzelf bonussen en opslagen toespelend die ze zelf vaststelden.

    Tenminste 3 van de 5 directeuren die met collega's scharrelden, die dure auto's, promoties, upgrades en exclusieve buitenlandse trainingen toegespeeld kregen.

    Maar gelukkig altijd ruim op tijd voor de happy hours!

  2. Curacao revisited 29 okt. 2019 17.56

    "En Neysa Amnesia wist natuurlijk nergens van maar is, zo typisch Yu di Korsow"
    Eens zolang de YDK maar de maandelijkse paycheck ontvangt, gaat niemand aan de bel trekken

  3. Knoek-koe 29 okt. 2019 16.09

    Misschien had de heer Romero een heel toepasselijk tegeltje in zijn "Directors" room hangen met het predikaat:

    De ochtendstond heeft een kater in de mond.

  4. Bert 29 okt. 2019 15.56

    Als ik Girobankwerknemer was zou ik Zuurzakpatser Stephen Capella eens een bezoekje brengen.

    Die crimineel heeft een vermogen van de bank weggesluist naar Panama, op naam van zijn moeder die hij als hoer heeft misbruikt. Met reeds tientallen ontslagen tot gevolg en dadelijk na het faillissement zelfs honderden.

    En Neysa Amnesia wist natuurlijk nergens van maar is, zo typisch Yu di Korsow. wel boos dat ze geen minister is geworden.

    Het faillissement van Girobank kan snel gaan, nu er na het artikel in de Extra paniek is ontstaan en duizenden hun geld bij de bank zullen weghalen.

    Misschien kan het filiaal in Zuikertuintje worden gebruikt als uitbreiding van De Heeren. Zal Chos Romero leuk vinden.

  5. Knoek-koe 29 okt. 2019 15.54

    En vraag je je @CR nog af waarom de ene verzekeringsmaatschappij na de andere Bank in elkaar klapt op dit eiland?

    CBCS directeuren die op een dag langer in de kroeg zitten dan achter hun bureau!

    En waar stevig gedronken wordt vallen nou eenmaal "druppels"!

  6. Curacao revisited 29 okt. 2019 15.41

    "Nog voor de rest van “Corporate Curaçao” een half uur te vroeg op de dagelijkse happy hour aanwezig zijn."
    @Knoek-koe: met een salaris van een CBCS directeur moet je natuurlijk een beetje op de kleintjes gaan letten.
    Typisch Curacao: van de ene directie functie bij CBCS naar de andere (fair trade) en in de tussentijd niets concreets gepresteerd hebben

  7. Knoek-koe 29 okt. 2019 15.35

    Waar een CBCS Directeur die een Godsvermogen verdient al niet in kan uitblinken: Nog voor de rest van "Corporate Curaçao" een half uur te vroeg op de dagelijkse happy hour aanwezig zijn.

  8. Marian 29 okt. 2019 15.10

    Ja, Romero verdiende een godsvermogen bij de Centrale Bank, maar was iedere dag voor 5 uur 's middags al in de Heeren.

    Moest Meredith Martina uit Barber die het minimumloon achter de kassa van La Curacao verdient eens proberen.

  9. Knoek-koe 29 okt. 2019 13.59

    @CR Volgens een artikel in het AD

    https://antilliaansdagblad.com/nieuws-menu/16483-nieuwe-directeuren-cbcs

    was hij Financieel-Economisch directeur en hield hij zich niet bezig met Bank Toezicht.

    Als hij zich überhaubt met Toezicht bezighield dan was het waarschijnlijk met Toezicht op wat er bij de Heeren en O Mundo allemaal in- en uitliep.

  10. Curacao revisited 29 okt. 2019 03.10

    @knoek-koe: zolang cbcs het “goede voorbeeld” geeft is het makkelijk voor de sector om te volgen.
    Was chos Romero bij cbcs niet verantwoordelijk voor bank toezicht? Gelukkig zit chos nu bij rvc Vidanova: onze pensioenen zijn in goede handen

  11. Knoek-koe 29 okt. 2019 03.00

    De Bank- en verzekeringsdirecteuren zijn hun salarissen echt dubbel en dwars waard!

    Op Curaçao dan!

  12. Commentpolis 29 okt. 2019 00.29

    Door Garcia/Capella/Amnesia gaan de werknemers van de Girobank naar de voedselbank.

  13. Commentpolis 29 okt. 2019 00.28

    Door dit soort berichten haalt iedereen natuurlijk zijn geld weg bij Girobank, en dan valt hij zeker om.

  14. Commentpolis 29 okt. 2019 00.26

    Eric Garcia bedankt

    Stephen Capella bedankt

    Neysa Amnesia bedankt

  15. Curacao revisited 29 okt. 2019 00.23

    chapeau CBCS: na Banco del Orinico, ENNIA nu ook Girobank waar veel te laat is ingegrepen. Zijn die CBCS medewerkers echt zo incompetent of hebben ze poep in hun ogen?