ParadiseFM | Heffing op benzine

De heffing is nodig om de extra kosten te kunnen dekken die worden gemaakt door overheids-nv’s Curoil en RdK voor de raffinaderij | Persbureau Curacao

Het besluit is nog niet officieel gevallen, maar het is de bedoeling dat de regering deze week bekend maakt dat er een heffing komt van een paar cent op de brandstofprijs.

Zo meldt het Antilliaans Dagblad. De heffing is nodig om de extra kosten te kunnen dekken die worden gemaakt door overheids-nv’s Curoil en RdK voor de overgangsperiode van de raffinaderij.

Bron: ParadiseFM

Comments

Er zijn 2 comments

  1. Lionfish 27 feb. 2020 00.19

    Tja, logisch. Wie anders dan de kiezer zou moeten betalen voor de fouten van de wannabe bestuurders die hijzelf gekozen heeft ?

  2. Hans 25 feb. 2020 21.21

    De Stephen Capella tax is dus een feit.

    Dit kleine patsertje rijdt een mega SUV, dus via zijn benzineslurper betaalt slinkse Stephen toch nog iets van de Pana-ma miljoenen terug,