NU | Nederlandse militair op Curaçao aangehouden met drugs

Defensie hanteert een zero-tolerance beleid met betrekking tot harddrugs. | Foto archief Zr.Ms-Zeeland vaart Annabaai binnen Bea Moedt

Een 24-jarige Nederlandse militair is zaterdagavond op Curaçao bij een uitgaansgelegenheid door bewakingspersoneel aangehouden terwijl hij cocaïne bij zich had. Daarna is hij overgedragen aan opsporingsambtenaren van de Koninklijke Marechaussee. De militair wordt teruggestuurd naar Nederland.

De militair is aangehouden met een gebruikershoeveelheid van de drugs op zak, dat is maximaal een halve gram. Het gaat om een matroos van het schip de Zr. Ms. Zeeland. Het schip is vorige week op Curaçao aangekomen om de drugshandel op zee te bestrijden.

Defensie hanteert een zero-tolerance beleid met betrekking tot harddrugs. Militairen die dat toch bij zich hebben, worden direct ontslagen. Of de matroos is ontslagen, is niet bekendgemaakt.

Bron: Nu.nl

Comments

Er zijn 6 comments

  1. Bulibuli 11 dec. 2018 01.07

    @Abraham Mossel , hoe kan je iemand van beledigen, terwijl jij dat ook aam he doen bent? Je kan slecht niet met slecht betalen. Trouwens wat was het advies van jouw advocaat m.b.t. het indienen van klacht tegen Menki Rojer xD

  2. Abraham Mossel 10 dec. 2018 22.22

    Deze reactie is verwijderd wegens strijd met onze spelregels

  3. ericlapas 10 dec. 2018 22.01

    Beste @De Rechtsstaat, “men and women whom lay there lives down for their country”. Daar heb je het over echte mannen en vrouwen niet de mietjes uit het Nederlandse leger. Het is daar een rotzooi, in de kazernes worden jonge militairen verkracht en vernederd. Zelf de Nederlandse trots Marco Kroon, die de hoogste militaire onderscheiding van Nederland heeft gekregen, verteld in het filmpje dat hij in Afghanistan is verkracht. Nou sorry hoor, is dat iets dat je met de wereld moet delen? Tenzij hij het lekker vond.

    https://www.youtube.com/watch?v=Csaw5au3n3U

  4. Joep Meloen 10 dec. 2018 20.31

    Gewoon zero tolerance en ontslaan deze gast.

  5. De Rechtsstaat 10 dec. 2018 19.34

    Keek nog afgelopen weekeinde naar "highlights" van de wedstrijd tussen Army en Navy van college football USA. Voorfagaand was een gebed waar melding werd gedaan van "men and women whom lay there lives down for their country".

    Vind je het dan gek dat militairen af en toe een "boost" nodig hebben?

  6. Henk1 10 dec. 2018 16.00

    De ironie.