DolfijnFM | Tumbafestival onzeker op TV

UTS geen sponsor meer

Het is nog maar de vraag of het Tumba-festival dit jaar op televisie komt. Grootste financiële partner UTS heeft zich teruggetrokken.

Organisator AMAK is op zoek naar nieuwe geldschieters. Het festival kost jaarlijks 1,7 miljoen gulden, waarvan 300.000 gulden voor de televisieproductie.

Bron: DolfijnFM

Comments

Er zijn 4 comments

  1. Mr. Kritiko 18 jan. 2019 01.41

    Je kan het eens of oneens met hem zijn, maar @Lapas houdt dit forum
    constant hot,hot,hot. Soms zelfs hilarisch.
    Dus blijven reageren colegaschrijver.

  2. EAJ 17 jan. 2019 23.19

    @ Lapas, nou doe je eindelijk wat zinnigs uitkramen.!!

  3. John Bash 17 jan. 2019 22.55

    Gelukkig.

  4. ericlapas 17 jan. 2019 21.37

    Volgens mij heeft Paul de Geus toch vorig jaar bij de persconferentie aan gegeven dat UTS mee zou stoppen? Dat was die gedenkwaardige persconferentie waar die gekke Cali Manuel van Direct gek ging doen omdat zijn familie in Nederland moest betalen om het festival life via RTV-7 te zien. RTV-7 is ook een waardeloze zender die Curaçaoënaars daar laten betalen om naar of de borsten van Jachmin Pinedo of een muziek dvd te kijken.